Značka YESforLOV

vyvinula exkluzívnu, sofistikovanú radu produktov,
ktoré sú pozvánkou na milovanie.

Obsahuje neparfémované obrúsky, zmyselný masážny olej, kondómy deluxe, sadu pre hru na schovávačku pre milencov, zvlhčujúce lubrikanty, zjemňujúci balsam, vitamín na lásku a ďalšie.
Všetky naše produkty súvisia s potešením pre pokožku, vrátane starostlivosti o ňu, ochranou a intímnymi hrami.
Vďaka inovatívnemu baleniu, otvoreným radám a jedinečnej kvalite, ak hľadáte zdravý, kreatívny a naplnený milostný život, existuje jediné meno:
YESforLOV, expert v oblasti zmyselného well-being.

Rozkoš je evidentne osobná otázka,
a odpoveď je "Áno".

Všetko, čo kedy chceli žena a muž vedieť o svojich telách a telách ich partnerov, ich nepredvídaných zdrojoch, najtajnejších túžbach... Naším cieľom je to prebudiť. Denno denným inšpirovaním zmyslov, povzbudzovaním ľudí, aby prelomili bludný kruh stereotypu... Čo je našim cieľom?... Znovu prebudiť mágiu, inštinkty a neskrotnú túžbu. Osláviť večný pôžitok z lásky.

Našim cieľom nie je zamerať sa na "elitu". Myslíme si, že všetky telá sú rovnaké. Nekonečne obdivuhodné a vzácne, od rannej sprchy až po milovanie neskoro v noci. Our intention is not to target the "elite". We think all bodies are equal. Infinitely desirable and precious, from the morning shower to late-night lovemaking. Hodné nekonečného rešpektu, vo vašej ašpirácii na well-being, zmyselnosť a lásku.

Od intímnosti k sexualite a od starostlivosti o telo k erotike, je pravda, náš prístup je založený na dôvere a rešpekte voči integrite každého človeka - či pre partnera alebo oboch. Tým, že prekračujeme symbolické hranice, chceme inkarnovať pohodlie a pôžitok, vždy s cieľom chrániť slobodu každého človeka.

Kozmetika top kvality pre akt lásky

Od intímneho gélu po zmyselný masážny olej, od neparfemovaných obrúskov po vzrušivý gél pre ženy, ako aj kondómy, hru na skrývačku po vitamíny na libido. Cieľom YESforLOV je zabezpečiť slobodu, komfort a vynaliezavosť vo vašom ľúbostnom živote. Naše nadštandardné produktové línie obsahujú celú škálu produktov venovanú pôžitku pre pleť: starostlivosť o telo, ochrana, spoločné hry. Pred, počas a po milovaní.

Niektoré z našich produktov sú klasické, obnovené a optimalizované inovatívnym balením s priamočiarymi radami a ponúkajú kvalitu, ktorá nikdy predtým v tejto oblasti nebola dosiahnutá. Ale našou prirodzenou vôlov je rozšíriť pole starostlivosti o telo a erotiky pri zabezpečení rovnakej úrovne dokonalosti.

Či sa jedná o produkt na intímnu hygienu, lubrikant alebo vzrušivý gél, jedná sa o tie isté časti tela, však? To je dôvod, prečo sme sa veľmi starostlivo venovali našim zloženiam, keďže tieto zvyčajne mali k dispozícii iba kozmetiku na hrane.

Všetky naše produkty starostlivosti boli testované pod gynekologickou a/alebo dermatologickou kontrolou, ich pH je striktne prispôsobené ich použitiu a garantujeme, že sú bez mydla, parabénov, alergénov, minerálnych olejov, farbív a silikónu.

Naša najbláznivejšia túžba

Otvorený vzťah k novým pôžitkom, kým prechovávame všetku našu delikátnosť a vyjadrenie našej vážnej individuality v momentoch absolútneho zdielania... Projekt YESforLOV je časťou úplnej zmeny v spôsobe, ako sa navzájom milujeme.

Náročné a zábavné, základné a frivolné, naše produkty majú bláznivú ambíciu dostať sa do srdca toho, čo nám je najvzáčnejšie, našej intimity. Čím sú jedinečné, je že rešpektujú a chránia jedinečnosť a integritu tejto intimity.
Porovnať produkty (0)

Nevybrali ste položky pre porovanie.